درباره ما

درباره ما

بینش وران جهان؛ ایرانیان را فرهنگ مداران یگانه ای می شناسند که پای به هر کجا گذاشتند مهر و راستی را پراکندند و دروازه های جهان هنر را به روی همگان گشودند. ما نیز که خود را فرزندان چنین اندیشه ای می شناسیم در تلاش درونی خویش به آنجا رسیدیم که پیام زیبایی را از زیبا آفرینان به زیبا بینان برسانیم و پیام آورر زیباییها گردیم. همه چیز در سال 1373 شروع شد که شرکت صنایع فرش اطلس دیبا با نام تجاری فرش دیبا تاسیس گردید. بالغ بر 25 سال، فرش دیبا با تولید طیف وسیعی از فرشها، تنوع گسترده ای از بافت ها ، رنگها و طرح ها را عرضه کرده تا سلیقه های آگاه و خبره خانه دارهای امروزی را برآورده کند.

از دیرباز آروزی اکثر خانواده های هنر دوست ایرانی داشتن فرش تمام ابریشم قم و تبریز بوده ولی به علت قیمت بسیار بالای آن این آرزو همیشه در حد یک رویا باقی مانده بود. از این رو مؤسسین شرکت نیاز بازار به این فرشها را احساس کردند. تا امروز، فرش دیبا متعهد به عرضه فرشهایی با بافت هنرمندانه و طرح هایی نوآورانه بوده که زبانزد خاص و عام می باشند.

از ابتدا فرش دیبا هیچگاه قصد نداشته تا به هر قیمتی بزرگترین شرکت تولیدکننده باشد بلکه می خواسته بهترین شرکت در این صنعت باشد و هیچگاه کیفیت را فدای کمیت نکرده است. با این تفکر پایه و زیربنای این شرکت بر مبنای صداقت کارکنان و مدیرانش، تعهدش به خدمت و پیگیری کیفیت بوده است. ما، قابل اعتماد بودن و توانا بودن شرکت خود را با تعداد زیاد مشتریان با ارزش خود محک می زنیم. پیوندی که سرشار از ارزشها و زیبایی های عمیق می باشد.

در حال حاضر فرش دیبا در دو گروه اکرلیک و پلی استر محصولات خود را عرضه می کند که با نگاهی اجمالی به طرح های این مجموعه می توان دریافت که تمامی آنها از انتظارات بالای مشتریان در طراحی و نوآوری نیز فراتر رفته است. و در آینده نزدیک قدم در مسیری می گذاریم که نشان دهنده عزم جدی در شناخت عمیق زیباییها در این مجموعه است.